www.RysiekZKlanu.prv.pl

Cześć to ja - Rysiek z Klanu
Na początek dzieci umyjcie rączki! potem możecie przeglądać tą strone.

O mnie: Jestem absolwentem PWST w Krakowie (1985). Grałem w Teatrze Rosyjskim w Władywostoku (1985-86), Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi (1986-89), w Teatrze DWUSTU w Krakowie (1989-92). Od 1992 jestem aktorem Teatru w Białej Podlaskiej. W 1997 roku dostałem role w telenoweli "Klan", rola ta przyniosła mi olbrzymią popularność, szczególnie scena w której przeskoczyłem ławke w pogoni za pedofilem. W międzyczasie zagrałem w takich filmach jak: "Wywiad z Rysiem", "Biegnij Bożenka biegnij", "Kochaj albo umyj rączki", "Rysio Brawo", "Sadyba 4", "Rysiu - zgłoś się", "Noc żywych Ryśków", "Pewnego razu na Sadybie", "Piraci z Sadyby: Klątwa niedomytego Rysia", "Pogoda na mycie rączek", "Co mi zrobisz jak mnie ryśniesz ?", '"Zmutowane Rysie 2", "Stawiam na Ryśka barana", "Moja macocha jest Rysiem", "Ryyyyyyysiek - kosmiczna nominacja", "Matryśkx", "Ryszard Zawodowiec", "Warszawska masakra taksówką mechaniczną", "Czy leci z nami Rysio ?", "Rysio kontra MechaGrażynka", "Rysiekkillers, czyli zabójczy efekt mycia rączek", "Rysiek gdzie moja bryka ?", "Pretty Grażynka", "Rysiek Lubicz - Koszmar z Sadyby",
"Władca czystych rączek", "Tożsamość Ryśka", "Ryszard lwie serce", "Dirty Rysiek", "Rysiek i 40 nieumytych rączek", "Skazani na Ryszarda", "Rysiek Hood - faceci w taksówkach".

Moje nowe filmy i widowiska
:
"Grażynka, po prostu gotuj", "Rysiek - misja umyj rączki", "Nie płacz Rysiek bo tu miejsca brak na twe babskie łzy", "Dziupla Ryszara", "Był taki Rysiek", "Na Ryśkowej", "Rysiek załóż się!", "Co z tym Ryśkiem?", "Tele Ryśki", "Daleko od Ryśka", "Ryśkowe lata", "Rysiek da się lubić", "Na jeden temat... z Ryśkiem z Klanu", "Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Rysiek 2006", "Rysiek i Chuck - strażnicy Texasu".


Umyliście rączki ? ... na pewno ?? dzieci umyjcie rączki! ..... no, teraz możecie pooglądać moje zdjęcia:


Gram w tenisa


Zdjęcie z dowodu


Kadr z filmu "Wywiad z Ryśkiem"


Zdjęcie z imprezy


Ja podczas reżyserowania rosyjskiego filmu sensacyjnego "Poker z Ryśkiem"


Ciesze sie że dostałem role w "Klanie"


Maciuś uczy mnie czytać


"To już jeest konieeec, nie maa już niiiic ..."

Zdjęcia z ZOO:


Co to może być za zwierze ? ja nie wiem, ale fajnie wygląda


To bedzie jakaś wiewiórkaMoją strone odwiedziło już free hit counters by free-counters.net osób, wiem że to mało, ale jakoś to będzie.


Maciuś, jeszcze raz będziesz mi jakieś jaja robił w księdze, a umyjesz 100 razy rączki!